top of page

O NÁS

 

Vítáme Vás v moderně vybavené privátní zubní ordinaci na Šaldově náměstí v centru Liberce.

Můžeme Vám nabídnout kvalitní zubní péči v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou.

Klademe důraz na prevenci, estetiku a kvalitu péče. Díky lokální anestezii a laseru jsme schopni zajistit maximální bezbolestnost ošetření.

 

Snažíme se o individuální přístup ke každému z vás a poskytujeme Vám maximum informací, na základě kterých spolurozhodujete o Vašem ošetření a stáváte se tak naším partnerem v péči o Váš úsměv.

 

 

 

NÁŠ TÝM

 

MUDr. Jana Šrollová, DiS.

Zubní lékařka a jednatelka společnosti

 

Mojí původní profesí byl obor Diplomovaná dentální hygienistka, který jsem vystudovala na Vyšší zdravotnické škole v Ústí nad Labem.

 

Práce v zubní ordinaci mne motivovala k dalšímu studiu oboru, a proto jsem vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde jsem v roce 2006 absolvovala obor Stomatologie. Věnuji se kontinuálnímu vzdělávání pro udržení přehledu o novinkách v zubním lékařství.

Náš tým
Jana Šrollová

Díky mému prvotnímu vzdělání v oboru dentální hygieny se i jako zubní lékařka zaměřuji na preventivní stomatologii, a to jak u dospělých, tak i u mých nejmenších pacientů.

 

Oblastí mého zájmu je hlavně tzv. záchovná stomatologie, tj. ošetření zubů fotokompozitními /“bílými“/ výplněmi, ošetření kořenových kanálků /endodoncie/ a poté následná estetická a funkční dostavba zubů. Můj přístup k ošetření zubů je minimálně invazivní, /tj. co nejšetrnější zákrok/.

Silvie Goranová
Silvie Goranová, DiS.

Diplomovaná dentální hygienistka a zubní technik

 

Obor Zubní technik vystudovala na Střední zdravotnické škole v Ústí nad Labem, kde dále pokračovala ve studiu Vyšší zdravotnické školy a v roce 2007 absolvovala obor Diplomovaná dentální hygienistka. Již během studia a praxe se účastnila několika školení i v zahraničí.

 

Provádí komplexní dentální hygienu, včetně šetrného odstranění poddásňového zubního kamene přístrojem Vector a odstranění pigmentací zubů /Air-Flow/, instruuje a motivuje dospělé i dětské pacienty k provádění správné ústní hygieny. V neposlední řadě provádí i otisky na protetické práce.

 

Při péči o Vás dokáže skloubit své znalosti a dovednosti z obou oborů /protetiky a dentální hygieny/, a díky své preciznosti, estetickému cítění a vlídnému přístupu k Vám a Vašim dětem, se u Vás stala velmi oblíbeným členem našeho týmu.

MUDr. Pavla Hájková

Anesteziolog

 

Je atestovaná lékařka v oboru ARO. Pracovala na ARO oddělení nemocnice Jablonec nad Nisou a také jako lékařka ve výjezdu jablonecké záchranné služby. Zastávala práci vedoucího anesteziologa v centru Gennet a nyní se věnuje převážně práci anesteziologa v ambulantních ordinacích včetně stomatologických.

Pavla Hájková
bottom of page